Тексти на українській мові: я тобі, ти мені, і знову я тобі, і ще тобі…

Шановні клієнти та гості бібліотеки готового контенту! Я вирішив провести довгострокову акцію, і запропонувати вам тексти на українській мові у зв’язку з повним обновленням проекту.

Тексти на українській мові: я тобі, ти мені, і знову я тобі, і ще тобі...

До цього проводилась подібна новорічна акція, і це вже стає традицією, завдяки вам, вашій критиці і побажанням. Я дякую вам за те, що ви залишаєтеся, як і раніше, моїми відданими співучасниками моєї діяльності. Ваша моральна підтримка дає мені свіжий приплив сил і енергії, що позитивно позначається на поліпшенні якості послуг. Всі ваші конструктивні побажання і критика беруться мною до уваги і багато чого впроваджується в розвиток проекту.

Тексти на українській мові: я тобі, ти мені, і знову я тобі, і ще тобі…

Вашу критику і допомогу я ціную, і в знак подяки оголошую акцію на взаємовигідних умовах за принципом: «Я тобі, ти мені, і знову я тобі, і ще тобі…». Такий принцип гарантує вам чотири вигоди, а мені одну.

Увага, умови акції!

Акція орієнтована в основному на власників блоґів. Які дії необхідно зробити для участі в акції?

 1. З нижче наданого списку категорій вибрати для свого блоґа одну статтю, яку ви отримаєте безкоштовно. Для цього необхідно заголовок обраної статті відправити мені по контактам, вказавши в повідомленні свою адресу електронної пошти. Ця стаття буде вислана вам на зазначену пошту безкоштовно.
 2. Якщо вас влаштовує якість та інформативність статті, ви її публікуєте в своєму блозі/сайті, і на знак вдячності, прямо в цій статті ставите посилання на цей проект на любу сторінку, головну або внутрішню, і повідомляєте мені посилання на цю статтю за контактами.
 3. Я бачу ваші старання і тепер черга за мною віддячувати вам. Я знову вам надаю можливість вибрати з каталогу будь-які дві статті безкоштовно. Знову повідомляєте мені по контактам їх заголовки і свою пошту — я висилаю вам ці статті. Ви їх публікуєте в себе, але вже без посилання на цей проект.
 4. Рівно через місяць я перевіряю на вашому блозі наявність посилання, якщо все на місці, ви знову вибираєте дві статті безкоштовно по вище вказаній схемі.
 5. Ще проходить місяць — я бачу посилання на місці — ви знову отримуєте дві статті безкоштовно на ваш вибір.

Отже, за одне посилання на цей проект, ви отримуєте безкоштовно 7 статей.

Гнучка система знижок постійним покупцям

Якщо ви вирішите купувати готові статті в моєму каталозі на постійній основі або ж замовляти, то для постійних клієнтів існує гнучка система знижок. Умови по знижкам показуються при здійсненні покупки тексту. Тобто, коли ви натиснете на посилання купити статтю або інші файли, вас перемістить в нову вкладку з формою оплати. Там окремими пунктами будуть вказані умови знижок постійним покупцям. Чим більше купуєте, тим більші знижки.

Станьте моїм партнером і заробляйте гроші

Також ви можете стати моїм партнером і заробити трохи грошей, продаючи тексти на українській мові та інші файли. У вартості  текстів зазначено винагороду партнерам за продаж. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію. Після реєстрації в сервісі ви можете з цього сайту обирати любі тексти і файли, і виставляти їх на продаж за своїми агентськими (партнерськими) посиланнями, заробляючи свій відсоток від продажу. Продавати можна у будь-якому місці: на форумах, на власному сайті чи то блозі, в соціальних мережах тощо.

Список пропонованих статей для акції

Можна вибрати окремі статті (заголовки) в категоріях зі списку пакетів статей:

 1. Будівництво та ремонт.
 2. Відпочинок та туризм.
 3. Бізнес та фінанси.
 4. Краса, здоров’я і спорт.

З часом асортимент буде розширюватись. Нехай тексти на українській мові та інші файли принесуть вам користь! Бажаю вам  здоров’я, щастя, достатку, багато друзів!

З повагою, Вадим.

Поділитись:
Обговорення: 13 коментарів
 1. seoonly.ru сказав:

  Всі пакети розкупили?

  Відповіcти
  1. Вадим сказав:

   Текстів пакетами не було на розпродажі, тільки окремі тексти. Якщо вам потрібні пакети текстів, то ми зможемо вам їх сформувати окремим файлом за вашим вибором. Тобто:

   1. ви вибираєте зі списку потрібні вам тексти (заголовки);
   2. висилаєте їх нам зручним вам способом по контактам https://rerayter.com/kontakty/;
   3. ми пакуємо ці тексти в один архів;
   4. надаємо вам посилання на їх покупку.

   Тексти можна вибирати для оптової купівлі, щоб менше втрачати вам часу. Всі вибрані тексти відразу ж знімаються з продажу та надходять тільки в одні руки.

   З наступного тижня ми поступово перейдемо до реалізації готового контенту по одній тематиці пакетами. А в цьому випадку можна буде вибирати з пакета заголовки окремих, потрібних вам текстів. Ми їх знімемо з продажу, виріжемо з пакета і надамо вам (тільки в одні руки).

   З повагою, Вадим.

   Відповіcти
 2. Наташа сказав:

  Нехай Старий Новий рік
  Вам щастя принесе,
  Спокою чуть-чуть.
  Вкаже вірний шлях,
  Виконає всі мрії,
  Додасть краси,
  Проллє в серця любов,
  Здоров’я капне в кров.

  Відповіcти
  1. Вадим сказав:

   Наташа, дякую за позитив!
   Нехай бумерангом повернутися до вас всі ваші найкращі побажання!
   Здоров’я, достатку і багато справжніх друзів вам!

   З повагою, Вадим 🙂

   Відповіcти
 3. Михаил сказав:

  Ну що ж, дуже цікава пропозиція. У всякому разі мене дуже зацікавило. Шкода ось тільки немає статей на кулінарні теми. Мені здається, вам є сенс додати їх до списку. На тему кулінарії існує безліч статей, рерайтити їх можна до нескінченності. Та й кількість кулінарних сайтів переходить будь-які розумні межі. Що-що, а кулінарний сайт є практично у кожного початківця оптимізатора)))

  Відповіcти
 4. DmitryX1 сказав:

  Пропозиція дуже зацікавила, і є інформація, що цікавить тематика, але змушений спочатку обговорити його з партнерами по проекту, так як не вправі приймати рішення одноосібно. У будь-якому випадку, повідомлю пізніше про наше спільне рішення, вкладку закріпив.

  Відповіcти
 5. Надежда сказав:

  Пропозиція дуже навіть цікава, але моєї тематики не знайшла. Втім чого дивуватися, тема вордпресс дуже специфічна, напевно тьма бажаючих буде безкоштовно тексти отримати.

  Відповіcти
 6. Вадим сказав:

  Надія, якщо немає вашої теми, то можете замовити по контактам https://rerayter.com/kontakty/.

  Відповіcти
 7. Сергей сказав:

  Вітаю з минулими святами! Ось уже й місяць пролетів. Як час летить. Щодо Вашої пропозиції поки нічого сказати не можу. Треба подумати щодо цього. А взагалі всіх вітаю! Бажаю Любові!

  Відповіcти
 8. skuper сказав:

  Дуже зацікавило вашу пропозицію. Але ось питання, я тільки хочу завести блоґ, але не знаю яку тематику взяти. Скажіть яка тематика зараз найбільш популярна?

  Відповіcти
 9. Вадим сказав:

  Ось вам посилання http://blogin.top/tipy-blogov-orientatsiya-na-tselevuyu-auditoriyu/ , читайте і вникайте в теми блоґів.

  Відповіcти
 10. DmitryX1 сказав:

  Як не вмовляв партнерів — ні в яку. А взагалі кажучи, давно подумував організувати на своєму сайті подібну акцію, але навпаки: Припустимо, людина пише статтю і залишає в ній посилання (відкрите або закрите — інше питання) на свій ресурс. І чим краще буде стаття ☺ тим більше переходів по посиланню, тобто буде мотивація. Але партнери знову ні в яку, а шкода.

  Відповіcти
 11. Владимир сказав:

  Відмінна креативна акція. І дуже щедра, до речі! 😉 Думаю, що варто взяти участь)

  Відповіcти

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...