Всі послуги

Робота з текстом

Написання на замовлення текстів (рерайт) різних тематик, опис товарів в інтернет-магазині, послуг, переклад з російської мови на українську і навпаки, тощо.

Тексти на всі смаки

Так, так, я дійсно пишу тексти на всі смаки, бо це моє улюблене заняття. Адже я блоґер, і писати тексти це моя професія. Тому можете сміливо замовляти у мене рерайт текстів на різноманітні тематики. Якщо якась тема буде мені не під силу, то я чесно в цьому зізнаюсь, щоб вас не вводити в оману.

У 2009 році я запустив в роботу блоґ українською мовою. На той час україномовні проекти можна було б перерахувати на пальцях. Тому з унікальним контентом взагалі не було проблем. Зараз вести блоґ українською мовою стало не тільки модно, але й патріотично. Попит на україномовний контент збільшився і збільшились вимоги щодо його унікальності.

Одним із варіантів добування тестів на всі смаки — є переклад їх з інших мов. Тому я пропоную ще й таку послугу, як переклад текстів з російської мови на українську і навпаки. Якщо ніхто ще не встиг перекласти тексти, які ви мені замовите, то на виході у вас буде перекладений текст з високою унікальністю.

  1. Ціна написання рерайту за 1 000 знаків без пробілів — 2$.
  2. Ціна перекладу тексту з російської мови на українську і навпаки за 1000 знаків без пробілів — 0,5$.

Також на продаж виставлені вже готові тексти різноманітних тематик по більш лояльній ціні.