Всі послуги

Робота з графікою

Зменшу розмір ваги картинок і фото на хостингу де розміщений ваш сайт, блоґ, інтернет-магазин чи то інший проект без суттєвого зниження їх якості. Також видалю не задіяні картинки і фото. Завдяки цьому, звільняється багато місця на хостингу, яке можна використати для інших цілей. Створю на замовлення колажі, надписи та інші витівки з картинками і фото.

Редагування фото і картинок

Редагування фото і картинок для публікації в блозі — це найпоширеніше заняття блоґерів. Потрібно деяким фото зменшити «вагу», щоб менше займали місця на сервері без суттєвого погіршення їх якості? Допоможу в цьому ділі. Вставити фото в рамку? Нема питань, звертайтесь. Покращити якість картинки? Теж не проблема, це в моїх силах. Зробити напис на самому фото, або додати до нього вірша? Зроблю в найкращому вигляді.

Редагувати фото і картинки потрібно для поліпшення їх якості, що прямо буде впливати на їх пошукову видачу в пошуку картинок, коли хтось буде щось подібне шукати. Ось нижче декілька прикладів.

Варіант 1: чорно-біле фото

Редагування фото і картинок

Варіант 2: кольорове фото

Редагування фото і картинок

Варіант 3: фото в рамці і з написом

Редагування фото і картинок

Отже, до готових текстів можна підібрати безліч варіантів редагування фото і картинок.

Колаж

Колаж — це розповідь на якусь тему картинками. Наприклад, щоб не займати велику площу поодинокими картинками на подібну тематику, не забирати час на перегляд у відвідувачів блоґу, всі картинки розміщуються на одному фоні. Ось дивіться приклад такого колажу:

Колаж

Отже, багато чого можуть розповісти не тільки готові тексти, але й картинки сформовані в колаж. Тобто, це розповідь без слів. Коштує така послуга, в залежності від технічного завдання та об’єму роботи.