Оплата та доставка

Оплата та доставка обраної вами статті або пакета в нашій бібліотеці готового контента здійснюється за допомогою платіжного ресурсу Oplata.info. В даній інструкції я поетапно поясню, як здійснити оплату і отримати текст. Платіжний сервіс працює на двох мовах — англійській і російській. Тому деякі моменти будуть російською мовою в тому числі і знімки екрану. Давайте разом детально розглянемо кожен Ваш крок, щоб уникнути помилок і марної трати часу на їх виправлення.

Увага! Для заходу на заблоковані платіжні системи та сайти потрібно користуватись розширеннями для браузерів. Наприклад, для браузера Google Chrome найкраще підійде розширення FastProxy.

Оплата та доставка: інструкція

1. Ви вибрали потрібний Вам контент і хочете оплатити. Наприклад, це файл з текстом «Пальто 2013».

2. Клікнувши на кнопку «Купить» — Ви потрапляєте на сторінку з пропозицією варіантів оплати, де Ви зможете вибрати прийнятний для Вас спосіб для оплати і вид валюти. Далі вказуєте свою адресу електронної пошти в полі «e-mail» і клікаєте на кнопку «Продолжить».

Оплата та доставка

3. Уважно прочитайте інформацію і клацніть по кнопці «Оплатить». Після чого Ви будете автоматично перенаправлені на сервіс WebMoney Merchant, на якому проводиться оплата послуги.

Оплата та доставка

4. На сторінці сервісу WebMoney Merchant клікніть на кнопку «Далее» і в спливаючому вікні введіть код підтвердження входу в систему. Код може бути не тільки на картинці, а й прийти вам на мобільний телефон по SMS, все залежить від ваших налаштувань безпеки в платіжній системі.

Оплата та доставка

5. Далі Ви будете переміщені на сторінку підтвердження платежу. Якщо для переказу у Вас активована послуга SMS підтвердження платежу, то клікніть по кнопці «Получить код на SMS». Потім отриманий код введіть у відповідне віконце і натисніть кнопку «Платеж подтверждаю».

Оплата та доставка

6. Після оплати Ви будете переміщені на сторінку завантаження сплаченого файлу з текстом (текстами). Клацніть по кнопці «Загрузить» і прийміть файл. Одночасно на вказану Вами адресу електронної пошти прийде лист з посиланням на отримання оплаченого файлу.

Оплата та доставка

7. Не видаляйте повідомлення з електронної пошти, поки не розмістите статтю (статті) на сайті. Бувають випадки, що при непередбачених обставинах (злетіла Вінда, випадково видалений файл з текстом і т. д.) файл втрачається. В такому випадку Вам лист допоможе повернути файл з текстом (текстами), клацнувши по кнопці «Загрузить».

Увага! Протягом місяця куплені Вами тексти зберігаються на сервері. По закінченню цього терміну видаляються адміністрацією сервісу.

Я навів, як приклад, лише один варіант оплати і завантаження файлу. Варіантів оплати через різні платіжні і банківські системи в сервісі Oplata.info дуже багато. Який для Вас буде найбільше підходящим, вибирати тільки Вам.

От і все. Дякую за співпрацю!

З повагою, Вадим.

Поділитись:

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...