Про збірник текстів

Шановні гості та користувачі бібліотеки готового контенту «Рерайтер»! Вашій увазі пропонується збірник текстів різноманітних тематик, як в готовому вигляді, так і на замовлення.

Наша бібліотека пропонує готові тексти для ваших блоґів і сайтів. В пакетах і в роздріб підготовлені статті певних тематик і сортовані за тематичними рубриками. Вся інформація про пропоновані статті викладена в описі на відповідних сторінках.

Також вам надається можливість замовити тексти необхідних тематик, використовуючи контактні дані.

Збірник текстів

Умови прийому замовлень на тексти для сайтів

Замовник дає детальне технічне завдання для рерайта і надає свої тексти або посилання на матеріал, який підлягає рерайту. В цьому випадку вартість роботи не змінюється (дивіться нижче категорію «Розцінки»).

Якщо замовник з якихось причин не може надати свої тексти для рерайта і мені потрібно самому шукати вихідний матеріал, то вартість роботи збільшується за 1 тисячу символів без пробілів. Наприклад, при наявності вашого матеріалу вартість виготовлення контенту на жіночу тематику дорівнює 1$ за 1 тисячу символів без пробілів, а виготовлення цього ж контенту з моїм пошуком вихідного матеріалу буде дорівнювати — 1$ + 0,2$ = 1,2$ (це всього лише приклад розрахунку вартості роботи).

Розцінки

  1. Тематики — жіноча, кулінарія, комп’ютери і софт, мобільна техніка і ґаджети, авто-мото, освіта, народна медицина, будівництво і ремонт, країни і міста, готелі, захоплення, чоловіча, природа, полювання, рибалка, подорожі — вартість роботи в кожному конкретному випадку обговорюється окремо в залежності від технічного завдання замовника (за моїми матеріалами буде дорожче).
  2. Тематики — бізнес, Форекс, інвестиції, банки, фінанси — більш складні і заїжджені теми коштують дорожче. Вартість роботи в кожному конкретному випадку обговорюється окремо в залежності від технічного завдання замовника (за моїми матеріалами буде дорожче).
  3. Тематики — SEO, інтернет-торгівля, сайтобудування — ці теми потребують особливої ​​уваги та знань. Вартість роботи в кожному конкретному випадку обговорюється окремо в залежності від технічного завдання замовника (за моїми матеріалами буде дорожче).
  4. Якщо Ви не знайшли в списку своєї теми, то це не означає, що замовлення не буде прийняте. Зв’язуйтеся по контактах і ми обговоримо всі нюанси, зробимо роботу якісно і в строк.

Ціни в категоріях на готові статті вказані в доларах. Можливий прийом оплати в іншій валюті (рублі, гривні, євро) на ваш вибір. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас спосіб оплати і здійснити оплату послуг. Для оплати немає ніякої потреби реєструватися! Файл з текстами ви зможете скачати відразу ж після оплати. Прохання зберігати посилання на оплачені вами файли з текстами, щоб при втраті файлів ви в будь-який момент змогли їх знову забрати, але не пізніше 10 днів з дня оплати.

Бажано залишати правдиві відгуки та конструктивну критику про якість написання текстів в коментарях до рубрик.

У будь-який момент може бути виставлений в бібліотеці контент різних тематик за БІЛЬШ нижчою ціною, що не значить гіршої якості. Поспішайте спіймати удачу!

Той, хто знає Інтернет, не шкодує грошей на контент!

Якщо на вашому сайті оригінальний і якісний контент, то це є однією з першорядних причин, що вказують на трастовість і якість майданчика. Унікальні тексти для сайтів будуть читати не тільки відвідувачі вашого проекта, але він припаде до душі і пошуковим системам, що має величезне значення. У такій спосіб тексти вашого сайту конвертуються в цільовий трафік, тобто — цільову аудиторію (покупців, клієнтів і т. д.). А цільова аудиторія, в свою чергу, конвертується в гроші, тобто дохід від продажу товарів або послуг.

Багато власників сайтів, а блоґери і поготів, пишуть тексти з голови, викладають свої думки буквами, щодня витрачаючи на це певну кількість часу. А ще величезна армія власників численних або великих проектів, при всьому своєму бажанні, фізично не можуть самостійно і щодня забезпечувати свої віртуальні майданчики свіжим контентом і їм доводиться вдаватися до сторонньої допомоги. Тому я пропоную збірник текстів, щоб полегшити трохи ваші гаманці і лишити зайвих турбот.

Хтось йде на текстові біржі і там замовляє контент, або купує вже готовий, хтось створює свою команду копірайтерів і рерайтерів, хтось шукає письменників по дошках оголошень і на форумах… Все зводиться до одного: що власникам проектів, необхідна стороння допомога, вони готові платити гроші за унікальний і якісний контент.

Написання текстів для сайтів з нуля, копірайт, вимагає певних знань, досвіду і навичок. Тому, такий спосіб видобутку контенту є найдорожчим. Але не завжди є потреба в копірайті. Я ж пропоную вам дешевший спосіб отримання контенту — рерайт. Це якісний перепис чужих текстів своїми словами не змінюючи смислу з додаванням власного авторського контексту. Рерайт не є порушенням авторських прав, це загальноприйнятий і широко поширений спосіб видобутку контенту в Інтернеті.

Замовити послуги з рерайту можна за контактними даними.

З повагою, Вадим.

Поділитись:

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...