News & Новини        30 Травня 2019        508         0

Дайте мені тексти на пробу!

Шановні клієнти, користувачі і просто гості бібліотеки готового контенту! Мені на пошту і в скайп часто приходять листи з проханням: «Дайте мені тексти на пробу!». Я не можу відмовити людям у цьому проханні, бо ніхто не хоче платити гроші за «кота в мішку».

Дайте мені тексти на пробу!

На ранньому етапі розвитку проекту, я за такими зверненнями завжди давав текст на пробу безкоштовно. Зараз безкоштовна роздача текстів припинена і ось з якої причини. На старті сайту, коли про нього мало хто знав, я міг спокійно роздавати тексти на пробу безкоштовно. Це були поодинокі прохання і мені зовсім не становило жодних проблем дати на оцінку мій текст потенційному замовнику.

На даний час, ситуація кардинально змінилася. Надходить дуже багато запитів на пробні тексти і доводиться, в буквальному сенсі слова, займатися не роботою, а благодійністю. Тобто, більшу частину мого робочого часу займає написання пробних текстів безкоштовно.

Ви вже вибачте мене, але будь-яка робота і витрачений на неї час коштує грошей. Тому, мною прийнято рішення за запитом давати текст на пробу за символічною ціною — 0,5$ за 1 000 символів без пробілів за запитом потенційних покупців текстів. Робіть запит, і ви отримаєте текст для ознайомлення.

Пробні тексти на різну тематику надаються тільки один раз і в одні руки! Всі статті з високою унікальністю і готові до публікації на Вашому проекті. Якщо Ви в переліку списків не виявили потрібної теми для Вашого сайту, то в такому випадку можете зробити окреме замовлення у мене по контактам.

Не забудьте будь ласка підписатися на розсилку. Ви завжди будете в курсі всіх новин і свіжих публікацій проекту. Welcome!

Дайте мені тексти на пробу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вирішіть приклад *